Chystáte se na stěhování? Potom:

Včas si zajistěte termín a naše služby pro vaše přestěhování.

Zajistěte v den stěhování dostatečně velké parkovací místo před objektem pro stěhovací vůz. Čím blíž bude auto parkovat, tím bude stěhování rychlejší a pro Vás hlavně levnější.

Informujte sousedy o stěhování, ať jsou trpělivý. Zejména pokud máte v domě výtah, sousedy  informujte o jeho vytíženosti během stěhování.

Začněte balit nejlépe několik dnů před stěhováním. Předejdete případným stresům. Pokud vše budete mít připravené, tak ušetříte čas a hlavně peníze.

Během balení si dělejte seznam zabalených věcí a popisujte si je. Budete se potom ve věcech lépe orientovat.

Vyprázdněte úložné prostory. Skříně, postele a jiný nábytek s úložným prostorem nenechávejte plný věcí.

Co lze to z nábytku odmontujte. Zabráníte tím možnému poškození při převozu. Všechny šrouby dávejte do sáčků, které potom označte nebo přilepte páskou dovnitř baleného nábytku. Dveře skříně raději zavažte.

Křehké věci, jako je třeba sklo a nádobí, je nutné zabalit do papíru zvlášť po jednotlivých kusech, aby nedošlo k jejich rozbití během stěhování. Krabice označte nápisem křehké.

Po nastěhování nezapomeňte informovat příslušné úřady o změně bydliště

Novinky

 • REVIZE PO

  21.10.2014

  Hasící přístroje, hydranty, požární klapky a ucpávky...

  Logo-revize-po_2

  Máte platné povinné kontroly prostředků PO? Chcete mít v případě požáru provozuschopné zařízení, které Vám může zachránit život a majetek?

  Legislativa ČR požaduje, aby byla na všech hasicích přístrojích a hydrantech prováděna minimálně jedenkrát ročně kontrola provozuschopnosti. REVIZE PO - zajištění požární bezpečnosti